Aluminiowa donica ogrodowa Ellipse

Adezz

Efektowna donica aluminiowa w kształcie elipsy dostępna w kilku kolorach i rozmiarach.

Kategoria:

Opis

Donica w kształcie elipsy to ciekawy element wyposażenia każdej zewnętrznej strefy relaksu. Możliwość wyboru rozmiaru oraz koloru jest z pewnością dodatkowym atutem produktu. donicę wykonano z trwałego aluminium, dlatego doskonale sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Ponadto produkt jest łatwy w pielęgnacji, charakteryzuje się lekkością oraz odpornością na ścieranie.

Standardowo donica dostępna jest w trzech kolorach: RAL 7021, RAL 9016, RAL 7035. Istnieje jednak możliwość wykonania jej we wszystkich kolorach z palety RAL, za dodatkową opłatą.

Parametry produktu:

Lp.Nazwa donicy (symbol)Długość (mm)Szerokość (mm)Wysokość (mm)Waga (kg)
1.Ellipse AEL12800160060071
2.Ellipse AEL22800160040057
3.Ellipse AEL32000120060047
4.Ellipse AEL42000120040037
5.Ellipse AEL5120080060024
6.Ellipse AEL6120080040019

Uwaga: W przypadku produktów o średnicy większej niż 2000 mm, dłuższych niż 2300 mm lub cięższych niż 30 kg zapewnienie rozładunku (np. wózka widłowego) należy do odbiorcy!

Termin realizacji i koszt dostawy:

W przypadku dostępności produktu na magazynie, termin dostawy – do 14 dni roboczych, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

Uwaga: Produkt natychmiast po dostawie należy rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować występowanie plam i przebarwień na jego powierzchni.

Dodatkowe informacje

Rodzaj donicy (według parametrów)

Ellipse AEL1, Ellipse AEL2, Ellipse AEL3, Ellipse AEL4, Ellipse AEL5, Ellipse AEL6

Kolor donicy

RAL 7021, RAL 7035, RAL 9016