Donica ogrodowa ze stali kortenowej Cylindro

Vd

Klasyczna donica wykonana z cortenu dostępna w wielu rozmiarach.

Producent: Viridi Polska

Donica Cylindro to jeden z najbardziej funkcjonalnych elementów małej architektury ogrodowej wyprodukowany przez firmę Viridi Polska. Produkt jest trwały, gdyż wykonano go z 2 mm stali kortenowskiej, która znakomicie znosi wszelkie niedogodne czynniki atmosferyczne. Dodatkowo jest ona bardzo łatwa w pielęgnacji. Ponadto jej charakterystyczną cechą jest rdzawy nalot, pojawiający się na produkcie w czasie użytkowania go w warunkach zewnętrznych. Stanowi on dodatkową ochronę powłoki kortenu przed dalszą korozją czy łuszczeniem się, dlatego nie należy go usuwać. Jednocześnie nadaje on produktowi ciekawego koloru, a przez to cała aranżacja nabiera atrakcyjności. Dużym atutem prezentowanej donicy jest możliwość wyboru rozmiaru, dzięki czemu element ten można dopasować do wielu przestrzeni oraz wyeksponować w nim różne rodzaje roślin.

Uwaga: Produkty ze stali corten dostarczane są w stanie surowym, nieutlenionym.

Parametry produktu:

Kod produktuŚrednica (cm)Wysokość (cm) Waga (kg)
CPLCYL013510019
CPLCYL02358015
CPLCYL03356012
CPLCYL046010036,5
CPLCYL05608030,5
CPLCYL06606024,2
CPLCYL07604018,4
CPLCYL088010050,7
CPLCYL09808041,8
CPLCYL10806034
CPLCYL11804026,5
CPLCYL1210010064,6
CPLCYL131008054,8
CPLCYL141006045,1
CPLCYL151004035,7
CPLCYL1612010082
CPLCYL171208068,6
CPLCYL181206056,9
CPLCYL191204045,8
CPLCYL2014010099,2
CPLCYL211408085,1
CPLCYL221406071,1
CPLCYL231404057

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze dodatkowo doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni robocze.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką. Koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Uwaga: Produkt jest dostarczany w stanie surowym, nieutlenionym, tzn. w oryginalnym kolorze stali, bez rdzawego nalotu. Natychmiast po dostawie należy go rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować nieregularne występowanie patynowej powłoki oraz powstanie plam i przebarwień.

Rodzaj produktu

CPLCYL01, CPLCYL02, CPLCYL03, CPLCYL04, CPLCYL05, CPLCYL06, CPLCYL07, CPLCYL08, CPLCYL09, CPLCYL10, CPLCYL11, CPLCYL12, CPLCYL13, CPLCYL14, CPLCYL15, CPLCYL16, CPLCYL17, CPLCYL18, CPLCYL19, CPLCYL20, CPLCYL21, CPLCYL22, CPLCYL23