Donica ogrodowa ze stali kortenowej Ellipse

Adezz

Donica ze stali korten o ciekawym kształcie, dostępna w kilku rozmiarach.

Opis

Donica prezentuje się efektownie i dobrze eksponuje nasadzone w niej rośliny. Można ją wykorzystać zarówno w mniejszych jak i większych przestrzeniach ze względu na dostępność kilku rozmiarów. Produkt wykonano ze stali korten, dlatego jest trwały i bardzo odporny na działanie czynników atmosferycznych. Dodatkowo po kilku miesiącach eksploatacji w warunkach zewnętrznych pokrywa się patynową powłoką. Nie należy jej usuwać, gdyż stanowi ona doskonałą ochronę przed dalszą korozją. Ponadto rdzawy nalot nadaje donicy bardzo oryginalnego charakteru. Produkt świetnie sprawdza się nie tylko w przydomowych strefach relaksu ale także w przestrzeniach miejskich i komercyjnych.

Parametry produktu:

Lp.Nazwa donicy (symbol)Długość (mm)Szerokość (mm)Wysokość (mm)Waga (kg)
1.Ellipse CEL128001600600198
2.Ellipse CEL228001600400160
3.Ellipse CEL320001200600129
4.Ellipse CEL420001200400100
5.Ellipse CEL5120080060066
6.Ellipse CEL6120080040051

Uwaga: W przypadku produktów o średnicy większej niż 2000 mm, dłuższych niż 2300 mm lub cięższych niż 30 kg zapewnienie rozładunku (np. wózka widłowego) należy do odbiorcy!

Termin realizacji i koszt dostawy:

W przypadku dostępności produktu na magazynie, termin dostawy – do 14 dni roboczych, po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Koszt dostawy ustala się indywidualnie.

Uwaga: Produkt jest dostarczany w stanie surowym, nieutlenionym, tzn. w oryginalnym kolorze stali, bez rdzawego nalotu. Natychmiast po dostawie należy go rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować nieregularne występowanie patynowej powłoki oraz powstanie plam i przebarwień.

W celu przyśpieszenia procesu rdzewienia polecamy Rust Accelerator- środek przyspieszający rdzewienie. Dodatkowo oferujemy również artykuł pielęgnacyjny do produktów kortenowych, który zabezpiecza patynową powłokę, a jednocześnie minimalizuje spływanie rdzy i powstawanie plam na płytach tarasowych czy chodnikowych- olej saturacyjny.

Dodatkowe informacje

Rodzaj produktu (Według parametrów)

Ellipse CEL1, Ellipse CEL2, Ellipse CEL3, Ellipse CEL4, Ellipse CEL5, Ellipse CEL6