Fontanna ogrodowa Somni z aluminium

Viridi

Prosta a zarazem niezwykle atrakcyjna fontanna ogrodowa z aluminium.

Producent: Viridi Polska

Opis

Fontanna Somni to jeden z bardziej atrakcyjnych produktów małej architektury ogrodowej firmy Viridi Polska. Ze względu na duży wybór rozmiarów oraz kolorystyki element ten można wykorzystać w wielu aranżacjach i przestrzeniach, nie tylko w strefach prywatnych ale również komercyjnych. Fontanna wykonana jest z najlepszej jakości aluminium malowanego proszkowo o grubości 3 lub 4 mm, dlatego świetnie znosi wszelkie niedogodne czynniki atmosferyczne. Ponadto jest ona łatwa w pielęgnacji i nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Fontannę można wyposażyć w efektowne oświetlenie LED, dzięki któremu strumień wody stwarza ciekawe wrażenie wizualne.

Parametry produktu:

Kod produktuDługość (cm)Szerokość (cm)Wysokość (cm)Grubość (mm)Waga      (kg)
AFOSOM01606070323
AFOSOM02606040317
AFOSOM03808040326
AFOSOM0410010040336
AFOSOM0512012040350
AFOSOM0630012040488
AFOSOM0730010040479
AFOSOM083008040470
AFOSOM09400150404130
AFOSOM10400100404103

Fontanna posiada otwór na jedną pompę wodną Pola lub Pore (w zależności od rozmiaru fontanny). Pompy są sprzedawane osobno. Pompa PolaPompa Pore

W naszym sklepie można również zakupić cały zestaw akcesoriów do fontanny zestaw akcesoriów

Kolorystyka produktu:

Produkt można wykonać w kilku atrakcyjnych kolorach z palety RAL.

RAL 9016 | RAL 7016 | RAL 9005 | RAL 5001 | RAL 1005 | RAL 6018 | RAL 3020 | RAL 2004

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni roboczych.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką. Koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Dodatkowe informacje

Kolor fontanny

RAL 9016, RAL 7016, RAL 9005, RAL 5001, RAL 1005, RAL 6018, RAL 3020, RAL 2004

Rodzaj fontanny (według parametrów)

AFOSOM01, AFOSOM02, AFOSOM03, AFOSOM04, AFOSOM05, AFOSOM06, AFOSOM07, AFOSOM08, AFOSOM09, AFOSOM10

Możesz lubić także…