Fontanna ogrodowa Somni z aluminium

Vd

Prosta a zarazem niezwykle atrakcyjna fontanna ogrodowa z aluminium.

Producent: Viridi Polska

2 419 15 250 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Fontanna Somni to jeden z bardziej atrakcyjnych produktów małej architektury ogrodowej firmy Viridi Polska. Ze względu na duży wybór rozmiarów oraz kolorystyki element ten można wykorzystać w wielu aranżacjach i przestrzeniach, nie tylko w strefach prywatnych ale również komercyjnych. Fontanna wykonana jest z najlepszej jakości aluminium malowanego proszkowo o grubości 3 lub 4 mm, dlatego świetnie znosi wszelkie niedogodne czynniki atmosferyczne. Ponadto jest ona łatwa w pielęgnacji i nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Fontannę można wyposażyć w efektowne oświetlenie LED, dzięki któremu strumień wody stwarza ciekawe wrażenie wizualne.

Parametry produktu:

Kod produktuDługość (cm)Szerokość (cm)Wysokość (cm)Grubość (mm)Waga      (kg)Cena            
AFOSOM016060703233203
AFOSOM026060403172419
AFOSOM038080403263284
AFOSOM04100100403364458
AFOSOM05120120403505866
AFOSOM063001204048810323
AFOSOM07300100404799267
AFOSOM0830080404708211
AFOSOM0940015040413015250
AFOSOM1040010040410312082

Fontanna posiada otwór na jedną pompę wodną Pola lub Pore (w zależności od rozmiaru fontanny). Pompy są sprzedawane osobno. Pompa PolaPompa Pore

W naszym sklepie można również zakupić cały zestaw akcesoriów do fontanny zestaw akcesoriów

Kolorystyka produktu:

Produkt można wykonać w kilku atrakcyjnych kolorach z palety RAL.

RAL 9016 | RAL 7016 | RAL 9005 | RAL 5001 | RAL 1005 | RAL 6018 | RAL 3020 | RAL 2004

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni roboczych.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką. Koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Kolor fontanny

RAL 9016, RAL 7016, RAL 9005, RAL 5001, RAL 1005, RAL 6018, RAL 3020, RAL 2004

Rodzaj fontanny (według parametrów)

AFOSOM01, AFOSOM02, AFOSOM03, AFOSOM04, AFOSOM05, AFOSOM06, AFOSOM07, AFOSOM08, AFOSOM09, AFOSOM10

Możesz lubić także…