Fontanna ogrodowa Somni ze stali korten

Viridi

Fontanna kortenowa Somni to nowocześnie wyglądający i bardzo efektowny element małej architektury ogrodowej.

Producent: Viridi Polska

Fontanna Somni wykonana z 3 lub 4 mm stali kortenowej to jeden z ciekawszych produktów firmy Viridi Polska. Ten atrakcyjny element małej architektury ogrodowej dobrze sprawdza się w wielu nowoczesnych aranżacjach ogrodowych, a także miejskich czy komercyjnych. Korten jako stop kilku pierwiastków znakomicie funkcjonuje na świeżym powietrzu bez specjalnej pielęgnacji czy konserwacji, ponieważ jest bardzo odporny na działanie wszelkiego rodzaju niekorzystnych czynników atmosferycznych. Ponadto jego charakterystyczną cechą jest rdzawy nalot, który pojawia się na produkcie po kilku miesiącach użytkowania go w warunkach zewnętrznych. Zmienia on nieco wygląd fontanny, a przy tym stanowi doskonałe zabezpieczenie przed dalszą korozją i zniszczeniem. Powstałej patyny nie należy więc usuwać, ale można znakomicie wykorzystać jej kolor do stworzenia oryginalnej strefy relaksu.

Z pewnością dodatkowym atutem produktu jest możliwość zamontowania oświetlenie LED, które nadaje strumieniowi fontanny niezwykłego, bardzo efektownego charakteru. Dzięki temu produkt jest fantastyczną ozdobą, a ponadto gwarantuje komfort użytkowania przez wiele sezonów.

Parametry produktu:

Kod produktuDługość (cm)Szerokość (cm)Wysokość (cm)Grubość  (mm)Waga (kg)
Fontanna CFOSOM01606070340
Fontanna CFOSOM02606040330
Fontanna CFOSOM03808040350
Fontanna CFOSOM0410010040388
Fontanna CFOSOM05120120403115
Fontanna CFOSOM06300120404251
Fontanna CFOSOM07300100404228
Fontanna CFOSOM0830080404200
Fontanna CFOSOM09400150404371
Fontanna CFOSOM10400100404290
Fontanna CFOSOM11500150404452
Fontanna CFOSOM12500100404355

Fontanna posiada otwór na jedną pompę wodną Pola lub Pore (w zależności od rozmiaru fontanny). Pompy są sprzedawane osobno. Pompa PolaPompa Pore

W naszym sklepie można również zakupić cały zestaw akcesoriów do fontanny zestaw akcesoriów

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni roboczych.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką. Koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Uwaga: Produkt jest dostarczany w stanie surowym, nieutlenionym, tzn. w oryginalnym kolorze stali, bez rdzawego nalotu. Natychmiast po dostawie należy go rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować nieregularne występowanie patynowej powłoki oraz powstanie plam i przebarwień.

Rodzaj fontanny (według parametrów)

Fontanna CFOSOM01, Fontanna CFOSOM02, Fontanna CFOSOM03, Fontanna CFOSOM04, Fontanna CFOSOM05, Fontanna CFOSOM06, Fontanna CFOSOM07, Fontanna CFOSOM08, Fontanna CFOSOM09, Fontanna CFOSOM10, Fontanna CFOSOM11, Fontanna CFOSOM12

Możesz lubić także…

  • blank

    Kominek ogrodowy THOR- korten

    Adezz
  • blank

    Biżuteria ogrodowa- liść Carpi ze stali corten

    Viridi