Ogrodowa donica/rama ze stali korten

AD

Nowoczesna wersja donicy ogrodowej wykonana z kortenu.

463,00 1 363,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Produkt jest doskonałą alternatywą klasycznej donicy. Nie tylko prezentuje się niezwykle nowocześnie, ale także jest bardzo trwały i gwarantuje komfort użytkowania przez wiele sezonów. Jego prosta forma świetnie komponuje się z wieloma aranżacjami zewnętrznymi, zaś możliwość wyboru rozmiaru pozwala dopasować go do własnych potrzeb.

Ramę wykonano z nowoczesnego stopu żelaza, miedzi, krzemu, niklu i chromu, który jest niezwykle odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Dodatkowo po kilku miesiącach użytkowania go na świeżym powietrzu pokrywa się on patynową powłoką, której nie należy usuwać, gdyż stanowi ona doskonałe zabezpieczenie przed dalszą korozją i innymi uszkodzeniami. Ponadto rdzawy kolor produktu jest niewątpliwie ciekawą ozdobą, dlatego kortenowe ramy mogą być także efektownym elementem dekoracyjnym. Produkt posiada 5- letnią gwarancję.

Parametry produktu:

Symbol produktuDługość (mm)Szerokość (mm)Wysokość (mm)Waga (kg)Cena
Rama CPF120002000400301 363
Rama CPF214001400400221 110
Rama CPF31200120040019950
Rama CPF41000100040016524
Rama CPF580080040013463
Rama CPF660060040010463
Rama CPF7120060040015494
Rama CPF8100060040013463

Termin realizacji i koszt dostawy:

W przypadku dostępności produktu na magazynie, termin dostawy – do 10 dni, po zaksięgowaniu w płaty na koncie. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

Uwaga: Produkt jest dostarczany w stanie surowym, nieutlenionym, tzn. w oryginalnym kolorze stali, bez rdzawego nalotu. Natychmiast po dostawie należy go rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować nieregularne występowanie patynowej powłoki oraz powstanie plam i przebarwień.

W celu przyśpieszenia procesu rdzewienia polecamy Rust Accelerator- środek przyspieszający rdzewienie. Dodatkowo oferujemy również artykuł pielęgnacyjny do produktów kortenowych, który zabezpiecza patynową powłokę, a jednocześnie minimalizuje spływanie rdzy i powstawanie plam na płytach tarasowych czy chodnikowych- olej saturacyjny.

Symbol produktu (według parametrów)

Rama CPF1, Rama CPF2, Rama CPF3, Rama CPF4, Rama CPF5, Rama CPF6, Rama CPF7, Rama CPF8