Ogrodowa ściana nasadzawkowa Suscepit z aluminium

Viridi

Nasadzawkowa ściana wodna z aluminium dostępna w kilku rozmiarach i kolorach

Opis

Ściana wodna nadaje się zarówno do przestrzeni ogrodowych jak i komercyjnych. Dostępność kilku rozmiarów oraz kolorów pozwala dopasować ją odpowiednio do powierzchni użytkowej, a także własnych wymagań. Fontanna posiada jeden otwór na pompę wodną Pore, która sprzedawana jest osobno, podobnie jak wylewka. Dużym atutem produktu jest również możliwość zamontowania opcjonalnego podświetlenia LED dla strumienia wody, dzięki czemu fontanna stworzy bardzo atrakcyjne wrażenie wizualne.

Kod produktuDługość (mm)Szerokość (mm)Wysokość (mm)Grubość (mm)Waga (kg)
Suscepit AFOSUS0110002501000330
Suscepit AFOSUS021000250600319
Suscepit AFOSUS0312502501000336
Suscepit AFOSUS041250250600323
Suscepit AFOSUS051500250600326
Suscepit AFOSUS062000250600340
Suscepit AFOSUS07 2500250600349
Suscepit AFOSUS08 3000250600358

Kolorystyka produktu:

Produkt można wykonać w kilku atrakcyjnych kolorach z palety RAL.

RAL 9016 | RAL 7016 | RAL 9005 | RAL 5001 | RAL 1005 | RAL 6018 | RAL 3020 | RAL 2004

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze dodatkowo doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni robocze.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką. Koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Uwaga: Produkt natychmiast po dostawie należy rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować występowanie plam i przebarwień na jego powierzchni.

Dodatkowe informacje

Rodzaj produktu według parametrów

Suscepit AFOSUS01, Suscepit AFOSUS02, Suscepit AFOSUS03, Suscepit AFOSUS04, Suscepit AFOSUS05, Suscepit AFOSUS06, Suscepit AFOSUS07, Suscepit AFOSUS08

Kolor produktu

RAL 9016, RAL 7016, RAL 9005, RAL 5001, RAL 1005, RAL 6018, RAL 3020, RAL 2004