Ogrodowa ściana nasadzawkowa Suscepit ze stali kortenowej

Vd

Ściana nasadzawkowa kortenowa do wykorzystania w przestrzeniach ogrodowych

Nasadzawkowa ściana wodna Suscepit doskonale nadaje się do zamontowania na zbiorniku wodnym Lacus. Produkt wykonano z kortenu 2 mm, dzięki czemu jest on trwały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Ponadto po kilku miesiącach stal kortenowska pokrywa się patyną, zmieniając barwę na pomarańczowo-brązową. Ta rdzawa powłoka staje się dodatkową ochroną produktu, a jednocześnie nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.

Ściana wodna nadaje się zarówno do przestrzeni ogrodowych jak i komercyjnych. Dostępność kilku rozmiarów pozwala dopasować ją odpowiednio do powierzchni użytkowej. Fontanna posiada jeden otwór na pompę wodną Pore, która sprzedawana jest osobno, podobnie jak wylewka. Dużym atutem produktu jest także możliwość zamontowania opcjonalnego podświetlenia LED dla strumienia wody, dzięki czemu fontanna stworzy bardzo atrakcyjne wrażenie wizualne.

Kod produktuDługość (mm)Szerokość (mm)Wysokość (mm)Grubość (mm)Waga (kg)
Suscepit CFOSUS0110002501000257
Suscepit CFOSUS021000250600237
Suscepit CFOSUS0312502501000269
Suscepit CFOSUS041250250600245
Suscepit CFOSUS051500250600250
Suscepit CFOSUS062000250600276
Suscepit CFOSUS07 2500250600293
Suscepit CFOSUS08 30002506002109

Dodatkowe elementy:

zbiornik Lacus
zestaw akcesoriów

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze dodatkowo doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni robocze.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką. Koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Uwaga: Produkt jest dostarczany w stanie surowym, nieutlenionym, tzn. w oryginalnym kolorze stali, bez rdzawego nalotu. Natychmiast po dostawie należy go rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować nieregularne występowanie patynowej powłoki oraz powstanie plam i przebarwień.

Rodzaj produktu według parametrów

Suscepit CFOSUS01, Suscepit CFOSUS02, Suscepit CFOSUS03, Suscepit CFOSUS04, Suscepit CFOSUS05, Suscepit CFOSUS06, Suscepit CFOSUS07, Suscepit CFOSUS08