Ogrodowy podest ze stali kortenowej- Solidum (pełny)

Viridi

Opis

Produkt wykonała firma Viridi Polska, zajmująca się przede wszystkim wytwarzaniem elementów małej architektury ogrodowej. Podest powstał z nowoczesnego materiału, jakim jest stal kortenowska. Ze względu na zawartość kilku pierwiastków, m.in. chromu, miedzi czy fosforu, produkt doskonale funkcjonuje w warunkach zewnętrznych przez wiele lat, charakteryzując się ogromną trwałością i wytrzymałością. Poza tym po kilku miesiącach eksploatacji na świeżym powietrzu pokrywa się on patyną. Ten rdzawy nalot stanowi dodatkową ochronę kortenu przed łuszczeniem się i dalszą korozją, dlatego nie należy go usuwać. Zmienia on ponadto wygląd produktu, co ma znaczny wpływ na wrażenia wizualne użytkowników. Dzięki temu elementy z kortenu znakomicie sprawdzają się w każdej aranżacji, będąc nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia jak również niebanalną dekoracją.

Produkt dostępny jest w dziewięciu rozmiarach, więc można wybrać element odpowiedni do istniejącej przestrzeni. Doskonale sprawdza się zarówno w mniejszych jak i większych strefach relaksu. Ponadto może on spełniać wiele funkcji- nie tylko jako podstawa pod misy wodne, paleniska czy donice, ale także jako funkcjonalny stolik czy półeczka w czasie grillowania.

Parametry produktu:

NAZWAdługość (mm)szerokość (mm)wysokość (mm)waga (kg)
Solidum CTASOL0130030090020
Solidum CTASOL0230030070017
Solidum CTASOL0330030050013
Solidum CTASOL04400400120033
Solidum CTASOL05400400100031
Solidum CTASOL0640040080026
Solidum CTASOL0740040060018
Solidum CTASOL08500500100039
Solidum CTASOL0950050080029

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze dodatkowo doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni robocze.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką, natomiast koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Uwaga: Produkt jest dostarczany w stanie surowym, nieutlenionym, tzn. w oryginalnym kolorze stali, bez rdzawego nalotu. Natychmiast po dostawie należy go rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować nieregularne występowanie patynowej powłoki oraz powstanie plam i przebarwień.

Dodatkowe informacje

Rodzaj produktu według atrybutów

Solidum CTASOL01, Solidum CTASOL02, Solidum CTASOL03, Solidum CTASOL04, Solidum CTASOL05, Solidum CTASOL06, Solidum CTASOL07, Solidum CTASOL08, Solidum CTASOL09