Ogrodowy składzik na drewno ze stali korten- Lignum

Viridi

Stojak na drewno dostępny w kilku rozmiarach to praktyczny element wyposażenia ogrodowej strefy relaksu.

Producent: Viridi Polska

Opis

Prosty ale bardzo funkcjonalny stojak na drewno wykonany z 2 mm stali kortenowskiej to produkt firmy Viridi Polska, zajmującej się wytwarzaniem elementów małej architektury ogrodowej. Stojak ma klasyczną konstrukcję i jest dostępny w kilku rozmiarach, więc można dopasować go do własnych potrzeb. Dzięki kortenowi jest to produkt trwały i solidny, a przede wszystkim bardzo łatwy w pielęgnacji. Ponadto stwarza on niebanalne wrażenie wizualne, zwłaszcza po kilku miesiącach eksploatacji w warunkach zewnętrznych, gdyż pokrywa się patyną. Ten rdzawy nalot nadaje mu bardzo nowoczesnego charakteru, a przy okazji stanowi doskonałą ochronę przed dalszą korozją.

Do składziku można dokupić ornamenty w różnych, często oryginalnych kształtach:  Meum  Circulu  Gemitus  Forito 

Parametry produktu:

Kod produktuDługość (mm)Szerokość (mm)Wysokość (mm)Waga (kg)
CWSLIG01500385150034
CWSLIG021000385100034
CWSLIG031000385150052
CWSLIG041000385200051
CWSLIG05150038550034
CWSLIG061500385150034
CWSLIG071500385200058

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze dodatkowo doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni robocze.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką. Koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Uwaga: Produkt jest dostarczany w stanie surowym, nieutlenionym, tzn. w oryginalnym kolorze stali, bez rdzawego nalotu. Natychmiast po dostawie należy go rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować nieregularne występowanie patynowej powłoki oraz powstanie plam i przebarwień.

Dodatkowe informacje

Rodzaj produktu (według parametrów)

CWSLIG0 1500x385x500, CWSLIG02 1000x38x1000, CWSLIG03 1000x385x500, CWSLIG04 1000x385x2000, CWSLIG05 1500x385x500, CWSLIG06 1500x385x1500, CWSLIG07 1500x385x2000