Ogrodowy zbiornik wodny/sadzawka Lacus ze stali corten

Vd

Zbiornik na wodę Lacus o prostej i solidnej konstrukcji, dostępny w wielu różnych rozmiarach.

Producent: Viridi Polska

Prezentowany zbiornik wodny to jeden z wielu elementów małej architektury ogrodowej wykonany przez firmę Viridi Polska. Dzięki możliwości wyboru rozmiaru produkt ładnie wpisuje się w każdą przestrzeń, stając się nie tylko ozdobą ale również funkcjonalną częścią aranżacji. Zbiornik wykonano z trwałej stali kortenowskiej o grubości 4 mm, która dzięki zawartości pierwiastków takich jak miedź, chrom czy fosfor jest niezwykle odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jej charakterystyczną cechą jest także pokrywanie się rdzawym nalotem w wyniku dłuższej eksploatacji na świeżym powietrzu. Powstała w ten sposób warstwa patyny zmienia nieco wygląd produktu, a ponadto stanowi doskonała ochronę przed dalszą korozją i łuszczeniem się materiału. Nie należy jej więc usuwać.

Zbiornik jest łatwy w pielęgnacji i nie wymaga szczególnych zabiegów konserwacyjnych. Dużym jego atutem jest również możliwość zamontowania oświetlenia LED, które pozwoli stworzyć niecodzienną wieczorną stylizację przestrzeni. Zbiornik można go z powodzeniem wykorzystywać zarówno w przydomowych ogrodach czy na podwórkach, ale także na terenach miejskich lub w większych przestrzeniach komercyjnych.

Parametry produktu:

Kod produktuDługość (cm)Szerokość (cm)Wysokość (cm)Waga (kg)
Lacus CPOLAC011001005087
Lacus CPOLAC02125805073
Lacus CPOLAC0315010050114
Lacus CPOLAC0420010060133
Lacus CPOLAC0520010050142
Lacus CPOLAC0625012560206
Lacus CPOLAC0725010050170
Lacus CPOLAC0830020060319
Lacus CPOLAC0930015060266
Lacus CPOLAC1030010050197
Lacus CPOLAC1135010050225
Lacus CPOLAC1240010050253

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze dodatkowo doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni robocze.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką. Koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Uwaga: Produkt jest dostarczany w stanie surowym, nieutlenionym, tzn. w oryginalnym kolorze stali, bez rdzawego nalotu. Natychmiast po dostawie należy go rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować nieregularne występowanie patynowej powłoki oraz powstanie plam i przebarwień.

Rodzaj produktu (według parametrów)

Lacus CPOLAC01, Lacus CPOLAC02, Lacus CPOLAC03, Lacus CPOLAC04, Lacus CPOLAC05, Lacus CPOLAC06, Lacus CPOLAC07, Lacus CPOLAC08, Lacus CPOLAC09, Lacus CPOLAC10, Lacus CPOLAC11, Lacus CPOLAC12

Możesz lubić także…