Ogrodowa ściana wodna wolnostojąca Wefe ze stali kortenowej

Vd

Wolnostojąca ściana wodna ze stali kortenowej to jeden z ciekawszych elementów wyposażenia ogrodu

Ściana wodna Wefe stanowi doskonałe uzupełnienie zbiornika wodnego Lacus. Wykonano ją z bardzo trwałej i odpornej stali kortenowej, dlatego produkt dobrze sprawdza się w warunkach zewnętrznych przez wiele sezonów. Dodatkowo korten po kilku miesiącach eksploatacji na powietrzu, pod wpływem warunków atmosferycznych pokrywa się patyną. Ten rdzawy nalot doskonale chroni produkt przed dalszą korozją, a jednocześnie nadaje mu bardzo charakterystyczną pomarańczowo- brązową barwę. Ponadto powłoka ta jest  w pełni szczelna, trwała i nie postępuje w głąb materiału, tym samym nie występuje strata grubości blachy i nie dochodzi do łuszczenia się.

Ściana wodna nadaje się zarówno do przestrzeni ogrodowych jak i komercyjnych. Dostępność kilku rozmiarów pozwala dopasować ją odpowiednio do powierzchni użytkowej. Fontanna posiada jeden otwór na pompę wodną Pore, która sprzedawana jest osobno, podobnie jak wylewka. Dużym atutem produktu jest także możliwość zamontowania opcjonalnego podświetlenia LED dla strumienia wody, dzięki czemu fontanna stworzy bardzo atrakcyjne wrażenie wizualne.

Kod produktuDługość (mm)Szerokość (mm)Wysokość (mm)Grubość (mm)Waga (kg)
Wefe CFOWEF0110002501600270
Wefe CFOWEF0210002501200256
Wefe CFOWEF0312502501600285
Wefe CFOWEF0412502501200288
Wefe CFOWEF05150025012002115
Wefe CFOWEF0620002501200298
Wefe CFOWEF07 250025012002120
Wefe CFOWEF08 300025012002142

Dodatkowe elementy:

zbiornik Lacus
zestaw akcesoriów

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze dodatkowo doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni robocze.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką. Koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Uwaga: Produkt jest dostarczany w stanie surowym, nieutlenionym, tzn. w oryginalnym kolorze stali, bez rdzawego nalotu. Natychmiast po dostawie należy go rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować nieregularne występowanie patynowej powłoki oraz powstanie plam i przebarwień.

Kod produktu według parametrów

Wefe CFOWEF01, Wefe CFOWEF02, Wefe CFOWEF03, Wefe CFOWEF04, Wefe CFOWEF05, Wefe CFOWEF06, Wefe CFOWEF07, Wefe CFOWEF08