Fontanna ogrodowa Riple ze stali korten

Viridi

Fontanna ze stali kortenowskiej- efektowna i nowoczesna, a jednocześnie niezwykle trwała.

Producent: Viridi Polska

 

Opis

Prezentowana fontanna jest dziełem firmy Viridi Polska specjalizującej się przede wszystkim w produkcji małej architektury ogrodowej. Stanowi ona doskonałą ozdobę zarówno nowoczesnych przestrzeni komercyjnych jak i prywatnych ogrodów. Jej niewyszukany kształt oraz dostępne rozmiary pozwalają dopasować ją do istniejących aranżacji, a także indywidualnych potrzeb i wymagań. Produkt wykonano z nowoczesnej stali kortenowskiej o grubości 3 mm, która dzięki stopowi kilku pierwiastków takich jak chrom, miedź, krzem czy fosfor jest bardzo trwała. Ponadto fontanna cechuje się wysoką odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i nie wymaga specjalnej pielęgnacji. Dodatkowo produkt po kilku miesiącach eksploatacji na świeżym powietrzu pokrywa się patynowym nalotem. Dzięki temu zyskuje on solidną ochronę przed dalszą korozją i niebanalny wygląd. Z pewnością dodatkowym atutem jest możliwość wyposażenia fontanny w oświetlenie LED, które doskonale sprawdza się w letnie i wczesnojesienne wieczory, nadając każdej aranżacji niepowtarzalnego uroku.

Parametry produktu:

Kod produktuŚrednica (mm)Wysokość (mm)Waga (kg)
CFORIP0150050034
CFPRIP02100070098
CFPRIP03100050086
CFPRIP041200700127
CFPRIP051200500120
CFPRIP061500500158

Fontanna posiada otwór na jedną pompę wodną Pola, która sprzedawana jest osobno. Pompa Pola

W naszym sklepie można również zakupić cały zestaw akcesoriów do fontanny zestaw akcesoriów

Czas realizacji:

Czas realizacji każdego zamówienia wynosi do 5 tygodni. Do tego czasu należy jeszcze dodatkowo doliczyć czas wysyłki- ok. 2 dni robocze.

Koszt dostawy:

Towar wysyłamy bezpieczną przesyłką. Koszt dostawy zależy od ilości i rodzaju zamówienia.

Uwaga: Produkt jest dostarczany w stanie surowym, nieutlenionym, tzn. w oryginalnym kolorze stali, bez rdzawego nalotu. Natychmiast po dostawie należy go rozpakować, gdyż powstała w opakowaniu wilgoć może spowodować nieregularne występowanie patynowej powłoki oraz powstanie plam i przebarwień.

Dodatkowe informacje

Kod produktu ( według parametrów)

CFORIP01, CFORIP02, CFORIP03, CFORIP04, CFORIP05, CFORIP06

Możesz lubić także…

  • blank

    Ogrodowa ściana panelowa CW ze stali kortenowej

    Adezz
  • blank

    Dysza podświetlana FONTANA LED, 12V, IP 68

    Blue Garden
    98 
  • blank

    Kominek ogrodowy ENOK ze stali korten

    Adezz